دسته‌بندی نشدهinstagram content help - مجله نشانه های تاریخی ایران

جولای 31, 2021by admin0

آموزش تولید محتوا در اینستاگرام  به شما در تولید محتوای مفید برای صفحه اینستاگرامتان کمک خواهد کرد. در این آموزش ، ما قصد داریم صفحه اینستاگرام شما را بهبود بخشیم.

راه دیگر استفاده از ابزارهای مدیریت پروژه مانند Trello و کار گروهی است (در برنامه های رایگان و پولی با 12.50 دلار در ماه موجود است). “تقویم رسانه های اجتماعی trello” را جستجو کنید و الگوهای مورد نظر خود را بیابید.

در حالی که نمی توانید مطابق روش تولید محتوا در اینستاگرام پست های اینستاگرام خود را در Trello برنامه ریزی کنید ، این ابزار مفید برای مراحل اولیه برنامه ریزی است: تعریف انواع محتوا برای ارسال ، تصمیم گیری در مورد زمان ارسال ، ثبت ایده های پست تیم خود و موارد دیگر.

شماره 3: چگونه محتوای بازاریابی خود را در اینستاگرام ایجاد کنید

اگر شما یک برند بزرگ هستید ، یک آژانس تولید محتوا می تواند این کار را برای شما انجام دهد. به احتمال زیاد ، شما کارمندان تمام وقت دارید که منحصراً روی رسانه های اجتماعی تمرکز می کنند ، خواه استراتژی ، ایجاد ، تبلیغات ، مشارکت یا اندازه گیری باشد.

اگر شما یک تجارت کوچک هستید ، همه این منابع برای شما نیست. به همین دلیل ، مشاغل کوچک اغلب از یکی از دو روش برای ایجاد محتوا استفاده می کنند:

آنها هر زمان که وقت یا الهام داشتند محتوای جدیدی ارسال می کنند.

آنها مطالب خود را از قبل مطابق روش تولید محتوا در اینستاگرام آماده می کنند و اطمینان می دهند که همیشه محتوای جدید ارسال می کنند.

به عنوان یک تجارت کوچک ، آماده شدن برای محتوای جدید هر روز آسان نیست. اساسا ، اگر به زمان دسترسی و زمان خود تکیه کنید ، احتمالاً نتایج فوق العاده ای از اینستاگرام نخواهید گرفت زیرا:

شما محتوای کافی ارسال نمی کنید.

شما روش تولید محتوا در اینستاگرام را برای کمک به شما در رسیدن به اهداف اینستاگرام خود ارسال نمی کنید.

شما به اندازه کافی به افراد دسترسی ندارید و به اندازه کافی استخدام می کنید.

اگر می خواهید فالوئرهای بیشتری را جذب کنید ، می توانید بر روی محتوای جذاب مانند نقل قول های الهام بخش و انگیزشی ، عکس حیوانات خانگی و انواع مشابه محتوا که مردم در اینستاگرام دوست دارند تمرکز کنید.

اگر در حال حاضر مخاطبان معتبری در اینستاگرام دارید و می خواهید فروش خود را افزایش دهید ، به روش متفاوتی نیاز خواهید داشت – محصولات ، خدمات و تجارت خود و به طور کلی نحوه تولید محتوا در اینستاگرام را افزایش دهید.

به خاطر داشته باشید: اگر می خواهید نتایج فوق العاده ای در اینستاگرام بدست آورید و مطمئن هستید که تمام تلاش خود را برای رسیدن به اهداف خود انجام می دهید ، توصیه من این است: وقت خود را به طور منظم برای طوفان فکری صرف کنید ایده های جدید دریافت کنید ، آنها را در مجله رسانه های اجتماعی خود ارسال کنید و محتوا ایجاد کنید.

بهترین نحوه تولید محتوا در اینستاگرام را در اینجا به خاطر بسپارید:

همیشه اهداف خود را به خاطر بسپارید. وقتی چیزی غیر عادی پیدا می کنید ، آنها باید در موقعیت خود تجدید نظر کنند.

از تصاویر ، فیلم ها و صدا با کیفیت بالا استفاده کنید. چه در حال خرید عکس یا ویدیوی انبار هستید و چه برای خودتان (حتی اگر از تلفن هوشمند خود استفاده می کنید) ، محتوای شما باید خوب به نظر برسد. در غیر این صورت ، آن را کنار بگذارید و دوباره امتحان کنید.

مطمئن شوید که محتوای شما برای پلتفرم بهینه شده است ، به خصوص اگر در حال ایجاد یا ویرایش با استفاده از ابزار شخص ثالث هستید. اکثر ابزارهای تصویر گزینه های اندازه متفاوتی از جمله انواع مختلف پست های اینستاگرام را ارائه می دهند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *