دسته‌بندی نشدهکار با نرم افزار اتوکد چگونه است؟ - مجله نشانه های تاریخی ایران

جولای 24, 2021by admin0

اتوکد ابزاری برای طراحی و کمک رایانه ای (CAD) و نرم افزار طراحی است. به طور گسترده ای در صنایع مختلف توسط معماران ، مهندسان ، مدیران پروژه و چند متخصص دیگر استفاده می شود. در این آموزش اتوکد. معرفی این نرم افزار و کاربران اتوکد.

اتوکد اصطلاح شناخته شده ای برای طراحی سه بعدی و 2D CAD است. طبق آموزش اتوکد Professional ، نرم افزار اتوکد ابزاری است که روند طراحی و برقراری ارتباط نتیجه نهایی با دیگران را تسهیل می کند. در این دوره ، بیشتر سازه ها بر اساس نقشه های CAD ساخته شده اند. بیشتر آنها از اتوکد استفاده می کنند.

بیشتر افراد اتوکد را با طراحی معماری مرتبط می دانند. با این حال ، آموزش تخصصی اتوکدE های مختلفی وجود دارد که از اتوکد استفاده می کنند. به عنوان مثال ، اغلب: شرکتهای جغرافیایی ، ماشین آلات ، الکترونیک ، AEC ، مالتی مدیا ، برق ، اندازه گیری ، مهندسی ، برنامه ریزی شهر و حتی استفاده از لباس.

ویژگی مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) اخیراً به لیست ویژگی هایی که اتوکد می تواند انجام دهد اضافه شده است.
اتوکد چگونه متولد شد؟

اتوکد بیش از 30 سال پیش توسط AutoDesk Ltd. بوجود آمد. اتوکد برای ویندوز یا مک در دسترس است. آنها هدایت تمام مسابقات از سال 1982 را آغاز می کنند.

طبق آموزش اتوکد Professional ، همه می دانند که از دهه 1980 صحنه کامپیوتر به طور چشمگیری و سریع تغییر کرده است. اتوکد دستخوش تغییراتی شده و بسیار پیچیده تر و کارآمدتر از نرم افزار اصلی است. با این حال ، مدیر هنوز بسیار ساده و منطقی است.

در سال 1993 ، آموزش تخصصی اتوکدE به عنوان ارزان ترین ، ساده ترین و بهترین گزینه جایگزین شد. این شامل ویژگی های پیشرفته مختلف مانند 3D نیست. با این حال ، این هنوز یک برنامه کامل است.

اتوکد در سال 2010 برای Mac منتشر شد و اساساً همان ویندوز کار می کند. همچنین شکایاتی وجود دارد که از زمان نسخه 2009 Mac ، طراحی رابط کاربر تغییر نکرده است.
ویژگی های اتوکد:

آموزش تخصصی اتوکدE2D دارای ویژگی های بسیاری است. واضح است که او می تواند با دقت نقاشی کند و ساختار را تغییر دهد. به راحتی می توانید متن و ابعاد دقیق را اضافه کنید. هندسه در مقیاس دیگری نمایش داده می شود و می توان پروژه ها را بر اساس لایه ، رنگ و سبک سازماندهی کرد. یکی دیگر از ویژگی های خوب این است که می تواند برای چاپ سفارشی شود.

یکی دیگر از مزایای آموزش تخصصی اتوکدE این است که شما می توانید به راحتی از طریق اینترنت با سایر کاربران اتوکد کار کنید. انواع مختلفی از نسخه های اتوکد به صورت آنلاین موجود است ، اما آخرین نسخه همیشه بیشترین توصیه را دارد.

شروع کار با اتوکد نسبتاً آسان است. شما باید سه مرحله اساسی را انجام دهید.

رنگ آمیزی

متن و ابعاد را اضافه کنید

چاپ یا “طراحی”

اتوکد به سادگی با استفاده از یک برنامه رویه ای اجرا می شود. یعنی ، در پنجره دستور ، از شما خواسته می شود که دستورات را به صورت منطقی و گام به گام وارد کنید.

طبق آموزش تخصصی اتوکدE ، اکثر نرم افزارهای معماری توانایی عالی در تجسم با کیفیت بالا را دارند و شما همچنین می توانید با این نرم افزار فیلم بسازید ، اما بیشتر این کارها در خارج از کشور و با حداقل تلاش انجام می شود. از آنجا که در داخل کشور نیز قابل انجام است ، صرفه اقتصادی دارد. به شما سود و فرصت می دهد. برای بهبود کیفیت

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *