دسته‌بندی نشدهچرا شما باید به عنوان یک طراح حرکت سه بعدی را یاد بگیرید - مجله نشانه های تاریخی ایران

جولای 3, 2021by admin0

اگر به تازگی به دنیای طراحی گرافیکی پا گذاشته اید و به دنبال یادگیری در این زمینه هستید پیشنهاد ما به شما آموزش سینما فوردی است. اما چرا؟ حرکت گرافیکی و طراحی بازتابی از سبک ها و روندهای فعلی است ، که در حال تکامل و تغییر با زمان است. به عنوان یک طراح ، مهم است که این سبک ها را در هر لحظه بشناسید، تا کار شما همیشه تازه و موثر باقی بماند. همچنین اگر به دنبال آموزش دوره جامع سینمافوردی هستید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

https://maktabtv.com/category/cinema4d/

در راستای آموزش سینما فوردی رسانه آموزشی  مکتب تی وی نیز براش شما فیلم های آموزشی زیادی را گردآوری کرده است تا با مطالعه بیشتر در زمینه آموزش سینما فوردی بر موفقیتتان بی افزایید.

درراستای آموزش سینما فوردی ، نادیده گرفتن 3D دشوار است. در بسیاری از مناطق استفاده می شود و فقط محبوبیت بیشتری پیدا می کند. بنابراین بیایید این موضوع را شروع کنیم که چرا ما یک رنسانس سه بعدی را تجربه می کنیم ، همه مکانهایی که از 3D استفاده می شود و چرا یادگیری آن برای هر کسی در طراحی یا حرکت گرافیکی مهم است. چرا طراحی 3D بسیار محبوب است؟

اگر قبلاً هرگز از برنامه سه بعدی استفاده نکرده اید ، ممکن است اعتیاد به مواد مخدر را درک نکنید. بگذارید کمی در مورد چگونگی عاشق شدن 3D به شما بگویم! آموزش سینما فوردی.
در آغاز کار ، من به طور عمده حرکت گرافیکی دو بعدی را برای یک ایستگاه خبری محلی با استفاده از افتر افکت انجام می دادم. حدود سال 2006 ، آرم های انیمیشن سه بعدی در پخش هرچه بیشتر رایج می شوند و این نگاه به طور فزاینده ای مورد تقاضا قرار می گرفت. به زودی رئیس من خواست که آرم ایستگاه خود را به صورت سه بعدی متحرک کنم و یک بازطراحی کلی بسته پخش را انجام دهم! این کار کمی نبود.
ما Cinema 4D را به دلیل ادغام دقیق آن با محصولات Adobe خریداری کرده بودیم. روز دوشنبه ، من وظیفه یادگیری C4D و متحرک سازی یک انیمیشن کاملاً سه بعدی آرم را داشتم … تا جمعه. بله

من کمی از کتابچه راهنمای ضخیم را خواندم و عصبی به C4D پریدم. در عرض چند ساعت ، من شروع به گرفتن پاهای سه بعدی ام زیر خود کردم. هنگامی که از منحنی یادگیری کوچک عبور کردم ، شروع به مدل سازی ، بافت و متحرک سازی آرم اخبار ABC کردم! آموزش سینما فوردی

نمی توانم به شما بگویم که کار درآموزش سینما فوردی و 3D برای اولین بار چقدر باورنکردنی بود. کاملاً آزاد کننده احساس می شد. در بیشتر دوران حرفه ای خود ، من به 2 بعد محدود شده بودم. اکنون می توانم از آزادی کامل کار در فضای سه بعدی استفاده کنم و مجموعه ابزارهای Cinema 4D به من اجازه می داد خیلی سریعتر از آنچه در افتر افکت می توانم کار کنم. انیمیشن رویه ای ، شبیه سازی اشیا، ، شبیه سازی فیزیک در دنیای واقعی … بازی در C4D مانند بازی یک ویدیو شد و فقط به خلاقیت من دامن زد و اشتیاق من به خلق را به سطح جدیدی رساند!

کمی بعد که شروع به استفاده از 3D کردم ، متوجه شدم که چگونه واقعاً ترکیبی از بسیاری از رشته ها است. ممکن است بپرسید 3D از کجا استفاده می شود؟

به زبان ساده ، طراحی سه بعدی در همه جا وجود دارد. هنرمندان و طراحان با اشتیاق خشمگینانه به بعد سوم رسیده اند و این منجر به انفجار انیمیشن باورنکردنی شده است. دیدن اینکه چقدر از 3D در طیف هنرهای تجسمی استفاده می شود بسیار هیجان انگیز است! یادگیری 3D مجموعه مهارت های شما را بسیار گسترش می دهد و شما را به انواع بازارهای جدید و مشتریان باز می کند. وقتی 3D را به کمربند ابزارم اضافه کردم ، به نظر می رسید که بلافاصله به دلیل چگونگی تقاضای 3D ، جذابیت بیشتری برای مشتریان احتمالی پیدا کردم. هر چه سریع تر آموزش سینما فوردی را آغاز کنید.

و آینده هرچه بیشتر وابسته به هنرمندان 3D باشد ، به محض نیاز به محتوا بستگی دارد. در گذشته تنها راهی که مارک ها می توانستند به مشتری برسند از طریق صفحه های تلویزیون بود. حالا همه یک کامپیوتر کوچک در جیب خود دارند. ما در حال حاضر سطح آنچه را که ممکن است محتوا باشد خراشیده ایم. همه اینها بدون اینکه واقعاً در مورد تأثیر 3D بر دنیای هنر صحبت شود ، با هنرمندان از سراسر جهان در یک انقلاب دیجیتال NFT ها را ضرب کردند.
آینده 3D به وضوح روشن است ، بنابراین چگونه می توانید ادامه دهید؟ آموزش سینما فوردی را چگونه فرا بگیریم؟ از کجا می توانید طراحی حرکت سه بعدی را یاد بگیرید؟

یادگیری آموزش سینما فوردی و اصول  3D سهولت دارد ، اما بسته به اینکه از کدام نرم افزار استفاده می کنید می تواند منحنی یادگیری داشته باشد. ما در School of Motion معتقدیم که ساده ترین راه برای یادگیری 3D استفاده از Cinema 4D است.
C4D بسیار دوستانه هنرمند است. این به صورت بصری ساخته شده است و از سر راه شما خارج می شود ، بلکه شما را با جریان کار بیش از حد فنی خسته نمی کند. این به هنرمندان اجازه می دهد آنچه را که به بهترین وجه انجام می دهند – خلق کنند!

هنر ساختن به اندازه کافی کثیف است بدون اینکه نرم افزار مانعی در کار باشد
3D یک رشته گسترده و عمیق است ، بنابراین بهتر است کشف کنید که چگونه 3D را در جریان کار فعلی خود ادغام کنید و سپس تصمیم بگیرید که کدام قسمت ها را می خواهید بیشتر کاوش کنید.
شما می توانید موشن گرافیک ، طراحی شخصیت و انیمیشن ، مدل سازی ، VFX ، VR / AR ، طراحی تجربی را کشف کنید … و موارد استفاده فقط در آینده رشد می کنند!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *