دسته‌بندی نشدهمجموعه‌مقاله «مسافران ملکوت» درباره مدافعان حرم چاپ شد - مجله نشانه های تاریخی ایران

آگوست 25, 2021by admin0

به گزارش نشانه های تاریخی ایران به نقل از روابط عمومی انتشارات خط مقدم، مجموعه‌مقاله «مسافران ملکوت» به کوشش احد کریمخانی به‌تازگی توسط انتشارات خط مقدم منتشر و راهی بازار نشر شده است.

این‌کتاب دربردارنده هشت مقاله درباره شهدای مدافع حرم است که دیپلماسی جهادی با تأکید بر عملکرد سپهبد سلیمانی در عرصه سیاست خارجی، گفتمان مکتب سلیمانی و سبک زندگی معنوی شهدای مدافع حرم، الگویی برای رستگاری انسان معاصر برخی از عناوین این مقالات است.

نقش شهید سلیمانی در تقویت محور مقاومت، آثار رشادت‌های شهدای مدافع حرم بر امنیت ملی رژیم صهیونیستی، راهنمای مبارزه با تکفیر در بررسی سیره حضرت امیر(ع)، جایگاه شهدای مقاومت در زمینه‌سازی تمدن اسلامی و بسط سبک زندگی سیاسی_ اجتماعی مدافعان حرم در جامعه هم از دیگر عناوین مقالات این‌کتاب هستند.

در بخشی از مقدمه این‌کتاب به قلم حجت‌الاسلام علی شیرازی آمده است:

یکی از معجزات انقلاب اسلامی آمادگی جوان‌های عزیز و شجاع ما برای مقابله و مواجهه با دشمنان عنود و تروریست‌های خبیث در دفاع از حرم و حریم اولیای الهی و اهل‌بیت عصمت و طهارت در سوریه و عراق بود. آنان با پوست و گوشت خود جنگ را حس نکردند؛ اما با فهم و بصیرت سیاسی بالا و شناخت دشمنِ بدتر از صهیونیست‌ها و دریافت عمق خطر و وسعت آن و با غیرت و تعصب دفاع از حرم و با گذشتن از دنیا و شوق شهادتِ وصف‌ناپذیر راهی جبهه نبرد با تکفیری‌های نوکر استکبار شدند. عمق این فهم و تحلیل درستِ قضایا معجزه انقلاب اسلامی بود.

این‌کتاب با شمارگان هزار نسخه و قیمت ۴۴ هزار تومان منتشر شده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *