دسته‌بندی نشدهفراخوان سومین مهرواره شعر آفرینش کانون منتشر شد - مجله نشانه های تاریخی ایران

ژوئن 24, 2021by admin0

به گزارشنشانه های تاریخی ایران، «مهرواره» هم‌نشینی اعضای برگزیده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و فرصتی برای تبادل تجربه‌های نوجوانی و یادگیری گروهی و مشاهده مشارکتی اعضای نوجوان و ارشد کانون است که از درون کارگاه‌های متنوع ادبی و هنری برخاسته‌اند تا در این رویداد غیررقابتی گردهم آیند و آثار خلاق خود را ارایه کنند.

نخستین و دومین مهرواره شعر آفرینش با حضور اعضای برگزیده‌ی انجمن‌های ادبی سراسر کشور در سال‌های ۹۷ و ۹۸ برگزار شد و اکنون انجمن شاعران نوجوان کانون، سومین مهرواره شعر آفرینش را در سال ۱۴۰۰ برگزار می‌کند.

براساس این فراخوان علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد می‌توانند با موضوع «آزاد» و در بخش ویژه با عنوان «شعر طنز» در تمامی قالب‌های شعر فارسی آثار خود را ارایه کنند.

در عین حال بر اساس ویژگی‌های ساختاری و اجرایی مهرواره، اعضای ۱۲+ سال (نونگاه) و ۱۵+ سال (نوجوان) و اعضای ارشد ۱۸ تا ۲۲ سال که عضو پایدار و فعال انجمن ادبی استان‌ها باشند و در نشست‌های انجمن در سال ۹۹ حضور و مشارکت مستمر داشته‌اند، می‌توانند در این مهرواره شرکت کنند.

هم‌چنین اعضای انجمن باید تاکنون دست‌کم ۵ اثر فاخر خلق کرده باشند که به تایید مربیان و کارشناسان ادبی استان رسیده باشد.

بر همین اساس علاقه‌مندان تا ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ فرصت دارند تا آثار خود را از طریق سامانه اداری کانون به مدیریت آفرینش‌های ادبی و هنری (دبیرخانه مهرواره شعر آفرینش) کانون ارسال کنند و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۰۲۱۸۸۹۵۴۸۶۶ و ۰۲۱۸۸۹۷۱۲۸۸ تماس بگیرند.

دبیرخانه‌ی سومین مهرواره شعر آفرینش در تهران، خیابان دکتر فاطمی، خیابان حجاب، مدیریت آفرینش‌های ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع شده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *