دسته‌بندی نشدهعبارات شگفت انگیز در After Effects - مجله نشانه های تاریخی ایران

ژوئن 28, 2021by admin0

امروز ما در مورد عبارات شگفت انگیز در After Effects صحبت خواهیم کرد ، اما در عوض برخی عبارات کمتر را در استفاده از After Effects بررسی خواهیم کرد که می تواند در روند کار Motion Graphic فوق العاده مفید باشد. قبلاً درباره برخی از عبارات شگفت انگیز در After Effects شنیده اید ، اما قول می دهم چیز جدیدی یاد خواهید گرفت. و اگر چیز جدیدی یاد نمی گیرید ، می توانید با پرداخت هر پنی که پرداخت کرده اید ، این راهنما را پس بگیرید.

بنابراین اگر آماده هستید چیز جدیدی یاد بگیرید ، آموزش عبارات شگفت انگیز در After Effects را ببینید.
با کلیک بر روی دکمه بارگیری در زیر می توانید فایل های پروژه مورد استفاده در این راهنما را بارگیری کنید.
فایل پروژه بیان After Effects را بارگیری کنید

فایل پروژه را بارگیری کنید
عبارات شگفت انگیز در After Effects
در زیر لیستی از عبارات افتر افکت استفاده شده در این راهنما آمده است.
1. جبران حلقه
عبارت: loopOut (“جبران”)؛ یا loopIn (“جبران”) ؛

ممکن است قبلاً با عبارت حلقه در After Effects آشنا باشید ، اما ممکن است با عبارت اختصاصی Loop Offset آشنایی نداشته باشید. به طور خلاصه ، عبارت Loop Offset مقادیر قاب اصلی را فراتر از آخرین قاب کلید ادامه می دهد. برای توضیح بیشتر ، به راهنمای بیان حلقه از کارکنان اینجا در مدرسه راهنمایی و رانندگی مراجعه کنید.عبارات شگفت انگیز در After Effects

یکی از روشهای بسیار منحصر به فرد و جالب استفاده از بیان حلقه ، ایجاد شاخص های سرعت در زمان واقعی است. به عنوان مثال ، اگر می خواهید شکلی با سرعت ثابت از ترکیب شما عبور کند ، می توانید بیان حلقه را به دو قاب اصلی اضافه کنید و فاصله قاب کلید را تنظیم کنید تا حرکت کامل شود.
این یک روش عالی برای تنظیم سریع حرکات تکراری است.
2. فهرست
بیان: شاخص؛

بیان این شاخص علم موشک نیست ، اما با این وجود یک ابزار فوق العاده قدرتمند در After Effects است. اساساً عبارت index بر اساس موقعیت لایه ها در جدول زمانی مقداری را برمی گرداند. به عنوان مثال ، لایه چهارم در جدول زمانی مقدار 4 را برمی گرداند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *