دسته‌بندی نشدهسومین وبینار روایت‏‌های مدیریت کتابخانه‌های عمومی برگزار می‌شود - مجله نشانه های تاریخی ایران

جولای 17, 2021by admin0

به گزارش نشانه های تاریخی ایران به نقل از روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، سومین جلسه از سلسله وبینارهای «روایت‌هایی از ایده‌ها و الگوهای مدیریت کتابخانه‌های عمومی» روز دوشنبه ۲۸ تیر در فضای مجازی برگزار می‌شود.

سلسله وبینارهای «روایت‌هایی از ایده‌ها و الگوهای مدیریت کتابخانه‌های عمومی» که به دبیری منصور کوهی رستمی استادیار دانشگاه شهید چمران اهواز، با همکاری انجمن علمی ارتقای کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار می‌شوند.

در دو جلسه پیشین این‌جلسات، با حضور اساتید و کتابدارانی از دانشگاه کارولینای جنوبی، سوئد و ایران به موضوعات «توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی برای گروه‌های حاشیه‌ای» و «کتابخانه‌های عمومی در سوئد؛ ترویج خواندن» پرداخته‌ شد.

سومین جلسه از سلسله‌جلسات مذکور با حضور عبدالمنان شیوای شرق معین وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان و جو جی مارکز مدرس دانشگاه پرتلند و استراتژیست طراحی خدمات همراه است.

جو جی مارکز نویسنده کتاب «طراحی خدمات برای کتابخانه‌ها» در این وبینار از ویژگی‌های طراحی خدمات برای کتابخانه‌های عمومی می‌گوید و همچنین معین وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان گزارشی از پروژه «طراحی خدمات ویژه برای هم‌وطنان افغانستانی» ارائه می‌دهد.

این‌برنامه روز دوشنبه ۲۸ تیر به‌طور زنده از ساعت ۲۰ تا ۲۲ در اسکای روم دفتر پژوهش و آموزش نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور پخش می‌شود. پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌ها (iranpl.ir) یا صفحه نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در پایگاه آپارات (iranpl) هم از دیگر درگاه‌هایی هستند که علاقه‌مندان می‌توانند با آن‌ها در این‌جلسه مجازی شرکت کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *