دسته‌بندی نشدهرشد عکاسی با آموزش ادیت عکس در فتوشاپ - مجله نشانه های تاریخی ایران

دسامبر 31, 2020by admin0

شاید همین چند سال پیش بود که به حرفه خود در عکاسی عروسی پی بردید. یا شاید شما بیش از این در آن بودید. شما تصمیم گرفته اید اشتیاق خود را به کار خود تبدیل کرده و با آن هم به صورت شخصی و هم حرفه ای رشد کنید. حتما شما هم به این نتیجه رسیدید که باید با برای یادگیری ویرایش عکس ها آموزش ادیت عکس در فتوشاپ مهارت ویرایش عکس خود را در این زمینه گسترش داده و عکاسی خود را نیز تقویت نمایید.

شما سالها وقت خود را صرف ساختن مکانی برای خود در صنعت عکاسی عروسی کردید و اکنون از هر گوشه و کنار مشغول کار هستید. شما خوشحال هستید ، در عین حال با هرج و مرج اداره یک کسب و کار روبرو هستید.

و ما آن را دریافت! اداره یک کسب و کار می تواند بسیار دشوار باشد – و تصمیم گیری در مورد تجارت مانند مدیریت عکس ، پس از تولید ، ارتباط با مشتری ، شبکه ، مارک تجاری ، تبلیغات ، تدارکات و مواردی که می توانند بسیار مهم باشند! در پایان روز ، شما فقط سعی کنید سر خود را بالاتر از آب نگه دارید …

اگر همه اینها آشنا به نظر می رسد ، وحشت نکنید! تو تنها نیستی.

بیست سال پیش ، این زندگی گرت دلف ، بنیانگذار و مدیرعامل ShootDotEdit بود.

او صاحب یک تجارت عکاسی عروسی پر رونق بود – اما این یک تلاش بود. بعد از سالها استرس و رنج ، گرت سرانجام راه حل خود را با آموزش ادیت عکس در فتوشاپ پیدا کرد …

تصمیمات تجاری عکاسی: چالش های راه اندازی مشاغل عکاسی عروسی
گرت می گوید: “من فیلمبرداری را از سال 1999 شروع کردم ، زمانی که فیلم زنده بود. واقعاً عالی بود.” “شما یک دوربین برمی دارید ، شروع به عکس گرفتن از دوستان و خانواده می کنید ، و مردم شروع به راه رفتن می کنند -” هی ، من واقعا آن را دوست دارم! ” “آنها شروع به معالجه با شما کرده اند. این چنین اتفاقی افتاده است. شما مانند” اوه اوه! شاید اینجا یک تجارت وجود داشته باشد. “”

گرت دلف ، شوهر و پدر چهار فرزند ، بلافاصله تجارت عکاسی عروسی خود را آغاز کرد. اما او با چالشی عظیم و غیر منتظره برای عکاسان روبرو است – انتقال از فیلم به عکاسی دیجیتال.

“من به دیجیتال روی آوردم و آنچه را که هرگز آمدن آن را ندیدم همین بود که از یک فیلم به دیجیتال سوئیچ کردم ، یک شبه آزمایشگاه عکاسی شدم.”

هنگامی که او با انتقال و انتظارات مشتری دست و پنجه نرم می کرد ، گرت متوجه شد که بسیاری از مشاغل عکاسی عروسی به سمت جلو حرکت کرده اند. هنوز بسیاری دیگر نیز به اندازه او ناامید شده بودند.

تدوین زندگی خود را به خود گرفته است ، اما نه فقط برای گرت. دوستان وی نیز آنقدر زمان را برای ویرایش صرف کردند که تمرکز روی قسمتهای دیگر تجارت آنها یک چالش بود.

گرت به اندازه کافی کافی داشت و به زودی این قدرت را پیدا کرد که سبک زندگی خود را پشت سر بگذارد.

تصمیمات تجاری عکاسی: راه حل
لی کوآن یو ، نخست وزیر سابق سنگاپور یک بار گفت: “اگر با آموزش ادیت عکس در فتوشاپ مانع از برون سپاری شدن خود شوید و رقبای شما این کار را نکنند ، خود را از تجارت خارج می کنید.” گرت این را خوب می داند.

“در عرض نیم سال ما یک آزمایشگاه پردازش دیجیتال ساختیم. ما با برخی از دوستان ملاقات کردیم – یکی از آنها جارد باومن ، و در مارس 2007 ShootDotEdit را با هم تنظیم کردیم.”

گرت گفت ساخت یک شرکت دیوانه وار است. او می گوید: “من فکر می کنم در پایان روز ، این چشم انداز است. ما متعهد شدیم تا یک مشکل بزرگ را حل کنیم تا به عکاسان حرفه ای عروسی اجازه دهیم – به ویژه پس از تولید ،”. “مدیریت پس از تولید شما از نظر بودجه ، وقت و خوشحالی عاطفی یک مرکز هزینه بزرگ است. و بنابراین عامل اصلی ما بود.”

برای موفقیت در ShootDotEdit تعهد مداوم به بهبود مستمر لازم بود. گرت و تیم برای درک بازار هدف خود کار کردند – عکاسان حرفه ای عروسی. آنها می دانستند که باید نیازها و انتظارات مشتری را برآورده کنند و آنها را پشت سر بگذارند.

آنها با درک نیازهای بازار خود توانستند محصولات و خدمات پس از تولید را بسازند که به عکاسان قدرت می بخشد. این امر باعث شده است تا مشتریان آنها واقعاً تجارت خود را گسترش دهند.

دو مدیر که در ShootDotEdit کار می کنند طرحی را برای ویرایش عکس ها و ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود ارائه می دهند.
تأثیر SHOTDOTEDIT در جامعه عکاسی
گرت طی این سالها ایمیلهای زیادی از مشتریان خوانده است. آنها به او گفتند که چگونه آزاد شدن از کار تحریریه تفاوت فاحشی در درآمد ، سلامت روان و زندگی شخصی آنها ایجاد کرده است.

گرت می گوید: “من فکر می کنم بزرگترین مزیت آزادی است.” “اولین ایمیل شرکت ما” My Life Back in ShootDotEdit “در سال 2007 بود و ما محتوا و کمپین های زیادی برای احیای زندگی شما ساخته ایم.”

وقتی نوبت به استفاده از ShootDotEdit می رسد ، برخی از مشتریان وقت بیشتری را با خانواده خود می گذرانند – بعضی از آنها به مسافرت می روند. دیگران از زمان خود برای رزرو نمایش بیشتر و رشد و استفاده از مارک تجاری خود استفاده می کنند.

گرت می گوید: “برخی از مشتریان وقت خود را صرف ویرایش سایتی می کنند که 5 سال است دیگر آن را لمس نکرده اند.” “هنگامی که به شرکتی مانند ShootDotEdit اجازه ورود و مدیریت ویرایش را می دهند ، بازده زیادی در سرمایه گذاری (ROI) شما به وجود می آید.”

گرت می گوید ، “پس از تولید وقت گیرترین قسمت در هر کار است. اگر همه این کارها و تمام حافظه RAM مورد نیاز برای همگام سازی همه آنها را برای یک زمان قابل اعتماد و سازگار اضافه کنید ، برای اکثر عکاسان عروسی بسیار سنگین است – غیرقابل تحمل سنگین. ”

بهترین تصمیم تجاری که می توانید بگیرید؟ OTSOURCE اینجا GARRE است

5 دلیل برتر TT’S برای حضور در خارج
به گفته گرت ، انتخاب برای برون سپاری تصمیم صحیحی در زمینه تجارت عکاسی است ، اما این یک شمشیر دو لبه است. ما متوجه شدیم به عنوان خلاق ، این تصویر کودک شماست. این کار شماست این پرتره شماست. این نقاشی شماست این نقاشی شماست. ” اما او می گوید انتخاب عدم برون سپاری همه کارهای ویرایشی بدون انگیزه ، که هیچ درآمدی برای تجارت شما ایجاد نمی کند ، یک اشتباه بزرگ است.

گرت نه 1 بلکه 5 دلیل برای برون سپاری ویرایش خود با ShootDotEdit به ما داده است.

برون سپاری به شما امکان می دهد هنوز کار خود را انجام دهید – فقط با تصاویر انتخاب شده که واقعا مهم هستند. هیچ رازی نیست که بیشتر عکاسان می خواهند عکسهای سرگرم کننده ، مجموعه ای منظم از تصاویر الهام بخش و شگفت انگیز را که دریافت می کنند ، ویرایش کنند. آنها می خواهند آن ها را فتوشاپ کنند و ویرایش هنری و خلاقانه را روی آنها انجام دهند. و این عالی است! عکاسان هنوز هم باید هویت تجاری داشته باشند. اما اگر آنها فقط بهترین ها را برای ساختن خود انتخاب کنند و بقیه ویرایش “کار سخت” را به ShootDotEdit بسپارند ، زمان بسیار کمتری را پشت کامپیوتر می گذرانند.
برون سپاری عروس شما را شادتر می کند. با زمان چرخش 5 روز کاری یا کمتر ، عروسهای شما شما را می ستایند! چه کسی در این سناریو نبوده است: شما یک عروسی را شلیک می کنید. سپس هفته ها (یا بعضی اوقات ماه ها) قبل از اینکه هرگز به آن نگاه نکنید ، می گذرانند. حالا ناگهان ، عروس شما در – درهم و برهم خوردن – در شما را می زند. او می خواهد بداند عکس های عروسی اش کجاست! برون سپاری در وقت شما صرفه جویی می کند و مشتری خوشبخت تری ایجاد می کند! و میانگین زمان چرخش ShootDotEdit 2.8 روز از روزی است که مشتری مشتری خود را در سراسر جهان دریافت می کنیم. اکنون سریع است!
اگر در امر برون سپاری سرمایه گذاری کنید ، در وقت خود صرفه جویی خواهید کرد. و زمان پول است. ShootDotEdit تمام برتری ما را در گردش کار و ویرایش به میز می آورد و این کار را به روشی انجام می دهد که واقعاً از پس هزینه های آن برآیید. با ادامه یافتن خواسته ها و خواسته های مشتریان و ارائه سریع آنها با قیمت مناسب و معقول – ما همچنان به عکاسان عروسی کمک می کنیم تا وقت خود را (و زندگی خود) پس بگیرند.
فراتر از ویرایش را برون سپاری کنید. “مأموریت ما این است که یک پلت فرم یکپارچه ایجاد کنیم تا هنگام حضور در مرحله پس از تولید ، بسیاری از خدمات دیگر را نیز در اختیار شما قرار دهد – مانند وبلاگ نویسی. بله ، ما به معنای واقعی کلمه می توانیم همه کارها را برای شما انجام دهیم. ” سرویس دیگری که ما ارائه می دهیم ، “اضافی شاید بهترین راز ما باشد. این یک گالری میزبان تصویر است که برای هر مشتری ShootDotEdit به صورت رایگان ارائه می شود. ما تصاویر عروسی ویرایش شده شما را در یک گالری EXTRA بارگذاری می کنیم ، شما قیمت محصولات را تعیین می کنید ، ما پیوند را برای شما ارسال می کنیم و هنگامی که پیوند را با عروس خود به اشتراک می گذارید ، فروش شما را آغاز می کنیم. ما ایمیل های هدفمندی را برای عروس و هر کسی که گالری را با او به اشتراک می گذارد می فرستیم ، هر کسی که بازدید می کند می تواند 10 8 8 (بدون هیچ هزینه ای برای عکاس) سفارش دهد و سپس (از طریق آن ایمیل ها) تشویق می شود که سفارشات چاپ اضافی را انجام دهد. عکاسانی که شرکت می کنند هر 3 ماه یکبار از فروش چاپی که اتفاق می افتد یک چک می گیرند و مجبور نیستند کاری انجام دهند. اگر EXTRA را امتحان نکرده اید ، باید!
با شرکتی که مراقبت می کند – و Cutting Edge است – از منابع خود استفاده کنید. “ShootDotEdit نوآورانه و جلوتر از بازی باقی مانده است – این یک محصول جانبی از ارزش های اصلی ما است. این در یک صنعت همیشه در حال تحول در حال پیشرفت است. “اگر مدتی با ما باشید ، می بینید که به طور مداوم در حال بهبود و تغییر هستیم و همیشه در حال برنامه ریزی برای چیز بزرگ بعدی هستیم که به موفقیت عکاسان ما کمک می کند. که شامل مطالب است! ما متعهد به ارائه محتوایی هستیم که در زمینه های تجاری ، نورپردازی ، عکس و عکسبرداری به عکاسان الهام بخش ، انگیزه و آموزش ادیت عکس در فتوشاپ می دهد. ما همچنین تصاویر مشتری خود را (با اجازه!) و داستان ها به اشتراک می گذاریم – آوردن مطالب الهام بخش که عکاسان را مانند شما که رهبران صنعت هستید و موج های بزرگی ایجاد می کنید ، به نمایش می گذارد.
پیام GARRETT به عکاسان عروسی
گرت احساس می کند ShootDotEdit می تواند بسیاری از عکاسان جدید را با هدایت آنها به سمت مسیر صحیح برون سپاری نجات دهد. عکاسانی که برای اولین بار در فضای عروسی و پرتره به طور حرفه ای عکسبرداری می کنند ، می توانند با یادگیری از افرادی که قبلاً دردهای فزاینده ای را تجربه کرده اند ، از استرس و ناراحتی نجات پیدا کنند و بهتر و قوی تر ظاهر شوند طرف دیگر!

اگر در تلاش برای یافتن وقت برای ویرایش هستید. یا اگر آنقدر ویرایش می کنید که در تلاش برای یافتن وقت برای هر چیز دیگری هستید ، شاید زمان آن رسیده است که یک عکس را به برون سپاری اختصاص دهید. امروز ShootDotEdit را امتحان کنید و زندگی خود را پس بگیرید

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *