دسته‌بندی نشدهراهنمای نهایی برای برنامه ریزی آرم - مجله نشانه های تاریخی ایران

جولای 11, 2021by admin0

در این مقاله ، آموزش کورل به سایت های خارجی پیوند می دهد. ما به شما نحوه طراحی آرم را آموزش می دهیم. همانطور که همه ما می دانیم ، طراحی لوگو ممکن است یکی از سودآورترین و محبوب ترین مشاغل در جهان باشد. با خواندن این مقاله ، مهارت های لازم برای تبدیل شدن به یک طراح آرم را کسب خواهید کرد.

چگونه تصویر در طراحی 3 اینچی هر آنچه را که می خواهید منتقل می کند؟
چه چیزی برخی از آرم ها را از دیگران متمایز می کند؟
بهترین روش برای مدیریت آرم خود بر اساس آموزش طراحی مرجان ، تفکیک آن در مراحل کنترل شده است.

داستان خود را به یاد داشته باشید

آیا می خواهید در آموزش کورل درباره کسب و کار خود بیشتر بدانید؟ آیا شما قابل اعتماد هستید؟ بگو حرفه ای هستی؟ شاید کار با او جالب باشد! در نظر گرفتن مهمترین نکته ای که می توان گفت مهم است ، زیرا آن را باور کنید یا نکنید ، افراد بر اساس آرم شما بر روی کسب و کار شما تأثیر می گذارند. به عنوان اولین برداشت از آن فکر کنید.
یک آرم خوب در راهنمای قرعه کشی Coral برای مشاهده وجود دارد:
لحظه ای به آن فکر کنید – با دیدن این علامت چه فکری می کنید؟

corel draw آموزش این کار را حرفه ای و نوآورانه انجام می دهد. M معتبر و نامحدود است. سادگی آن به شما امکان می دهد به راحتی از آن در محیط های مختلف استفاده کنید. اینها مزایای این آرم است – به یاد داشته باشید که ما در حال کار بر روی عناصر یک آرم فراموش نشدنی هستیم.

جمعیت

به یاد داشته باشید ، نه تنها آنچه را که تجارت شما ارائه می دهد بلکه مخاطبان خود را نیز در نظر بگیرید. شما می توانید انجمنی باشید که به کودکان کمک می کند اما مخاطبان شما کودکان نخواهند بود. مخاطبان شما بزرگسالانی خواهند بود که به رفاه کودکان علاقه مند هستند. بنابراین ما باید آن را برای بزرگسالان جذاب کنیم ، اما همچنین باید روشن کنیم که “ما به کودکان کمک می کنیم”.
طبق corel draw آموزش ، رنگ این الگو بسیار بازیگوش است و یادآور کودکان است. بازوی روکش به وضوح نشان می دهد که کسی از ثبات ، حمایت و تعادل بیشتری برخوردار است. سرانجام ، این قلم به وضوح نشانگر حرفه ای بودن و قابلیت اطمینان است. این نشانه خوبی برای موسسات خیریه است که هدف آنها کمک به کودکان است اما مخاطبان آنها بزرگسالانی هستند که به کودکان علاقه مند هستند.

هنگام تمرین نقاشی مرجان ، ابتدا باید بدانید مخاطبان شما چه کسانی هستند. اطمینان حاصل کنید که این جدایی را از افرادی که به آنها خدمت می کنید یا مشتریان خود حفظ کنید – آنها ممکن است افراد مختلف از یک گروه باشند.
شکل

آیا می دانید که در واقع اشکالات مختلف طراحی شده توسط CorelDRAW تأثیرات روانی دارد؟ چه ارتباطی با هوشیاری دارد؟ این می تواند ابزاری قدرتمند برای انتخاب شکل آرم باشد.
موارد زیر راهنمای سریع فرم و محتوای تعامل ناخودآگاه آن است:
دایره ها و بیضی ها: اطمینان و تعادل

بیضی شکل: نوآوری و نوآوری

دایره نقطه: اجتماع و همکاری

مثلث: قدرت و پایداری

مربع و مستطیل: تخصص و توانایی
اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر هستید ، در اینجا یک مقاله عالی در مورد معنای نقص طراحی آورده شده است.
حلقه های المپیک یک آرم مشهور در جهان است ، که با استفاده از CorelDRAW ، با اشاره به انجمن ها و محافل به هم پیوسته ، مناسب برای بزرگترین رویداد ورزشی جهان طراحی شده است. (البته ، اکنون آرم المپیک همیشه زیبا نیست)
رنگ
طبق استاندارد آموزش کورل ، مانند شکل ، رنگ ناخودآگاه ارتباط برقرار می کند و اطلاعات را به مخاطب شما منتقل نمی کند. لیست رنگهای زیر را بررسی کنید و انتخاب کنید که چند رنگ با اطلاعات آرم مورد نظر شما مطابقت داشته باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *