دسته‌بندی نشدهدستورالعمل های ایجاد یک خط انتشار برای یک مجله - مجله نشانه های تاریخی ایران

جولای 10, 2021by admin0

در این مقاله آموزش کورل ، ما نگاهی خواهیم انداخت که چگونه یک تصویر سرمقاله برای یک مجله ایجاد کرده و در طول مسیر شما را راهنمایی می کنیم تا زمانی که یک متخصص مقدماتی آموزش کورل شوید.
چه چیزی باعث ایجاد یک تصویر عالی در سیستم می شود؟
برای من شخصاً ، موفقیت یک تصویر عالی طبق تحریریه تحریریه آموزش کورل اغلب به این بستگی دارد که آیا مدیر هنری یا سردبیر یک مجله یا روزنامه می فهمد که یک تصویرگر برای افزودن به یک داستان چه کاری می تواند انجام دهد. این فقط یک تصویر با متن نیست که جالب به نظر می رسد ، اگرچه بد هم نیست. این امر همچنین می تواند به این دلیل باشد که ناشران برای پر کردن صفحه به “چیزی” احتیاج دارند ، نه به این دلیل که خود تصویر دلیل وجود آن را دارد.
چون من خیلی خوش شانس هستم که توانسته ام با مشتریانی کار کنم که واقعاً قدرت تصاویر را درک می کنند.
این همکاری تا حدی است که به تصویرگر آزادی کار داده می شود و طبق آموزش کورل مقدماتی ، مشتری به شهود هنرمند اعتماد می کند و به او اجازه می دهد سبک خود را بیان کند. آزادی ایجاد یک چیز موفق برای یک مجله همچنین به درک تصویرگر بستگی دارد که نقش این است که موضوع مقاله را نشان دهد و فقط آثار هنری را برای منیت خود خلق نکند ، در حالی که سبک خود را به عنوان یک هنرمند حفظ می کند. این کمتر از تهیه پشتیبان از یک داستان با تصاویر بر اساس موضوع مقاله است. به عبارت دیگر: ارتباطات.
ابزارهای تجاری و نحوه مدیریت آنها
ابزار من در این زمینه ابزارهای سنتی ، نرم افزار و ابزارهای گرافیکی دیجیتال ، دوربین و قهوه است. بعد از بحث در مورد اصل موضوع با مدیر هنری یا سردبیر ، من معمولاً به یک کافی شاپ محلی می روم تا مقاله را بخوانم و بحث کنم. بیشتر اوقات ، قبل از ورود به نرم افزار گرافیک ، ابتدا پیش نویس های مطابق با آموزش کورل را در دفترچه یادداشت خود می خواندم و ترسیم می کردم.
تصویر
برای انجام این کار ، من از PHOTO-PAINT Coral و تبلت دیجیتالی Wacom خود برای انتقال به ابزارهای دیجیتال استفاده کردم.
پس از تنظیم عرض و ارتفاع آثار هنری ، کادر محاوره ای New Image را در مقدمه آموزش کورل Corel PHOTO-PAINT (File> New …) یا (CTRL + N) باز می کنم. اندازه و وضوح تصویر را روی 300 dpi تنظیم کردم و فضای رنگی RGB را انتخاب کردم. سپس یک خونریزی 5 میلی متری اضافه می کنم.
مدیریت رنگ
اگر مشتری جدیدی داشته باشم ، همیشه از آنها می پرسم آیا تصویر را با رنگ RGB یا CMYK ترجیح می دهند و در چه نمایه رنگی می خواهند. اگر آنها با شاخص رنگ تماس بگیرند ، من با همان شاخص کار می کنم یا سپس آن را به CMYK تبدیل می کنم. وقتی صحبت از مدیریت رنگ می شود ، نباید پیچیده تر باشد.
اگر مشتری بخواهد تصویر را با فرمت RGB بدست آورد ، عمدتا sRGB یا Adobe RGB 1998 خواهد بود. مواردی وجود دارد که به CMYK منتقل می شوند و اگر به CMYK نیاز دارند ، من دوست دارم با مشخصات همان رنگ کار کنم ، زیرا من مطمئنم که رنگها را همانطور که قرار است تمام کنم. وقتی بعداً تصاویر را به عنوان یک فایل tiff صادر کردم ، مطمئن می شوم که پروفایل های رنگ در کادر گفتگوی صادرات انتخاب شده اند.
این اطمینان می دهد که رنگهای آموزش کورل مقدماتی در همه برنامه ها از جمله همه برنامه هایی که مشتریان و متعاقباً شرکت چاپ با آنها کار می کنند ، یکسان به نظر می رسند. سپس روی تأیید کلیک کنید. برای این منظور ، من فقط Adobe RGB 1998 را انتخاب کردم ، زیرا فضای رنگی Adobe RGB 1998 بزرگتر از sRGB است و بهتر است به CMYK تبدیل شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *