دسته‌بندی نشدهترجمه رمان آلمانی «شاه کوچولو کاله‌ویرش» برای نوجوانان چاپ شد - مجله نشانه های تاریخی ایران

جولای 20, 2021by admin0

به گزارش نشانه های تاریخی ایران به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، رمان «شاه کوچولو کاله‌ویرش» نوشته‌ تیلده میشلز به‌تازگی با ترجمه‌ مهدی شهشهانی توسط انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر و راهی بازار نشر شده است.

این‌کتاب با رعایت قوانین بین‌المللی نشر (کپی‌رایت) و اجازه رسمی انتشارات Verlag Herder GubH از کشور آلمان، منتشر شده است. کانون پرورش فکری پیش‌تر کتاب «مرغابی کارلینه» را از این‌نویسنده با ترجمه همین‌مترجم منتشر کرده است.

تیلده میشلز نویسنده آلمانی است که تاکنون بیش از ۴۰ کتاب منتشر کرده است. اغلب این‌کتاب‌ها جوایز بین‌المللی متعددی کسب کرده و بسیاری از آن‌ها به زبان‌های زیادی ترجمه و منتشر شده‌اند.

داستان «شاه کوچولو کاله‌ویرش» که برای نوجوانان گروه سنی ۱۲ به بالا نوشته شده، در سرزمینی اسرارآمیز و در عمق زمین رخ می‌دهد. کاله‌ویش شاه موجودات زیرزمینی‌ است که دشمنی به نام زوپوی حیله‌گر دارد . او قصد دارد سلطنت را از شاه کاله‌ویرش بگیرد. روزی عوامل زوپو، پادشاه را غافل‌گیر و به او حمله کرده و او را به سرزمین آدمیان می‌اندازد. اما کاله‌ویرش با هم‌دستی و کمک ماکس و جنی که هر دو از آدمیان بودند، به سرزمین خود باز می‌گردد تا با زوپوی حیله‌گر مبارزه کند، اما آیا موفق خواهد شد یا نه…

این‌کتاب با ۱۵۶ صفحه، شمارگان ۲ هزار و ۵۰۰ نسخه و قیمت ۱۹ هزار تومان منتشر شده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *