دسته‌بندی نشدهبه کمک آموزش کورل اشیا را با سهولت تراز کرده و قرار دهید - مجله نشانه های تاریخی ایران

فوریه 6, 2021by admin0

در این دوره آموزش کورل ، شما می آموزید که چگونه با استفاده از دستورالعمل ها ، ترازبندی و موقعیت و مانیتورها ، اشیا را به راحتی و دقیق در نرم افزار کورل  تراز و قرار دهید.

برای دیدن آموزش کامل کورل بر روی یکی از تصاویر زیر کلیک کنید.

 

آموزش کورل
مرحله 1: دستورالعمل ها
برای شروع آموزش کورل ، به File> New from Template بروید و یک نمونه کارت ویزیت را باز کنید.

خطوط آبی در نقطه ای که می بینید از صفحه عبور می کنید دستورالعمل است. در این حالت ، دشوار است که رنگ آبی پیش فرض را در پس زمینه آبی خود ببینیم. برای تغییر رنگ ، ابتدا آنها را در Object Inspector پیدا کرده و انتخاب کنید ، سپس در این مرحله از آموزش نرم افزار corel روی Start کلیک کنید تا رنگ جدید در پنجره رنگ کلیک شود.

هر زمان که ضربه محکم و ناگهانی را برای دریافت دستورالعمل انتخاب کردید ، هر شی ایجاد شده در برنامه کورل به طور خودکار با دستورالعمل های مجاور مطابقت دارد.

آنها همچنین در آموزش کورل می توانند به شما کمک کنند تا هماهنگی مداوم بین چندین طرح مشابه را حفظ کنید. این دستورالعمل ها بخشی از صفحه اصلی ما در این الگو هستند ، بنابراین اگر صفحه جدیدی ایجاد کنیم ، آنها نیز در آنجا نشان داده می شوند.

 

ناظر راهنما

برای ایجاد دستورالعمل های جدید آموزش کورل و طراحی با کورل دراو، بازرس دستورالعمل ها را باز کنید ، افقی ، عمودی یا زاویه ای را انتخاب کنید و مختصات X ، Y را وارد کنید که می خواهید دستورالعمل خود را در آن قرار دهید. تمام دستورالعمل های موجود و مختصات آنها در زیر ذکر شده است.

با انتخاب Supervisor مطابق راهنمای آموزش نرم افزار corel می توانید مختصات ، رنگ یا سبک دستورالعمل ها را تغییر دهید. تغییر رنگ و سبک بدون انتخاب یک اعلان موجود ، پیش فرض ها را برای همه درخواست های بعدی ایجاد می کند.

برای قفل کردن دستورالعمل های خود و محافظت از آنها در برابر حذف هنگام طراحی با کورل دراو ، کافی است آنها را انتخاب کرده و روی نماد قفل کلیک کنید. برای حذف یک دستورالعمل ، روی نماد سطل آشغال کلیک کنید.

همچنین با توجه به آموزش نرم افزار corel می توانید در Supervisor بین دستورالعمل ها و دستورالعمل های نمایش و ضربه محکم و ناگهانی جابجا شوید.

دستورالعمل های ایجاد و ویرایش صفحه

همچنین می توانید با رفتن به View> Bars و کلیک و کشیدن از یکی از نوارها به صفحه ، دستورالعمل هایی ایجاد کنید.

برای تغییر موقعیت سریع ، کافی است روی آن کلیک کنید و آن را بکشید. برای چرخاندن آن ، آن را برای بار دوم فشار دهید و از دستگیره های چرخشی استفاده کنید.

هنگام تنظیم دستورالعمل ها ، هنگامی که ضربه محکم و ناگهانی به دستورالعمل ها هنوز فعال است ، سعی کنید با استفاده از آنها یک شی accurate دقیق در طراحی خود با نرم افزار کورل ایجاد کنید.

مرحله 2 آموزش کورل: تراز و توزیع
بازرس Align and Distribute تعدادی گزینه آسان برای قرار دادن شی ارائه می دهد.

برای تراز کردن چندین شی به صورت منظم ، lasso آنها را انتخاب کرده و با دکمه های مختلف ترازبندی ، مانند Align Center Vertical یا Align Top ، آزمایش کنید.

نکته مهم در آموزش کورل : به طور پیش فرض ، نقطه مرجع تراز بندی شی شما به عنوان آخرین شی انتخاب شده تنظیم می شود ، اما شما طبق آموزش کار با نرم افزار کورل همچنین می توانید Edge of Page ، Center of Page ، Grid یا Point Reference را انتخاب کنید. برای یک نقطه مرجع ، می توانید مختصات (x، y) را تنظیم کنید یا روی دکمه Set Point Point کلیک کنید ، سپس برای تنظیم یک نقطه در صفحه کلیک کنید. اکنون اشیا در برنامه کورل دراو شما به همان نقطه تراز می شوند و می توانید طراحی با کورل دراو را ادامه دهید.

برای مشاهده ی آموزش کورل دراو CONTINUE را کلیک کنید و مهارت خود را در طراحی با نرم افزار کورل افزایش دهید و به راحتی پروژه های خود را در کورل دراو انجام دهید یا در کلاس آموزش کورل شرکت کنید.

برای اینکه به طور مساوی به اشیا فضایی بروید ، دکمه های توزیع ، مانند مرکز توزیع افقی یا توزیع افقی فضا را آزمایش کنید. می توانید اشیا را براساس لبه های جعبه مرزی که آنها را در انتخاب یا لبه های صفحه احاطه کرده است ، انتخاب کنید.

مرحله 3 آموزش کورل: راهنماهای زنده
سرپرست زنده راهنماها به شما امکان می دهد از ویژگی های اشیا موجود برای کمک به شما در ایجاد و مدیریت اشیا دیگر استفاده کنید.

راهنماهای آموزش کورل برای تراز بندی

به راهنماهای ترازبندی اموزش کورل اجازه دهید بر اساس معیارهای مختلف ، از جمله لبه های شی ، مراکز شی و فاصله شی ، به صورت نمایشی راهنماهای زنده را مشاهده کنند. حتی می توانید ابعاد یا زاویه اشیا موجود را تنظیم کنید.

حاشیه

روی Margins ضربه بزنید تا راهنماها را با فاصله تعیین شده از لبه های اشیا خود ببینید.

راهنماهای پویا در اموزش کورل

سرانجام در این آموزش کورل، راهنماهای پویا باعث می شوند که راهنماها در زاویه های خاص نقاط روی اشیا شما ظاهر شوند. برای افزودن یک زاویه سفارشی که هنوز لیست نشده است ، کافیست روی دکمه plus کلیک کنید و مقدار زاویه مورد نیاز خود را وارد کنید.

و همین اکنون در پایان آموزش کورل آماده ترسیم و قرارگیری اشیا به راحتی هستید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *