دسته‌بندی نشدهانتشار «تمدن نوین اسلامی» مقام معظم رهبری به زبان صربی - مجله نشانه های تاریخی ایران

جولای 4, 2021by admin0

به گزارش نشانه های تاریخی ایران، کتاب «تمدن نوین اسلامی» مجموعه‌ای از بیانات نشانه های تاریخی ایران (مدظله العالی) به زبان صربی ترجمه و به زینت چاپ آراسته شد. نسخه الکترونیک این کتاب نیز روی سایت این رایزنی و شبکه‌های اجتماعی منتشر شد و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.

این کتاب که به عنوان پیشخوان در راستای تبیین هرچه بیشتر اندیشه‌های رهبر انقلاب درباره تمدن نوین اسلامی و مروری بر سیر تکاملی مطرح شدن این موضوع، توسط پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR تهیه شده است توسط این نمایندگی برای آشنایی و مطالعه مخاطبین صرب با مفهوم تمدن نوین اسلامی به زبان صربی ترجمه و به صورت نسخه الکترونیک منتشر و در قطع رقعی و ۱۲۴ صفحه چاپ شده است.

کتاب «تمدن نوین اسلامی» مجموعه‌ای از بیانات نشانه های تاریخی ایران در سنوات مختلف با موضوعاتی همچون بررسی ماهیت و چگونگی تشکیل تمدن تاریخی اسلامی، اهمیت علم در تمدن اسلامی، خط نظام اسلامی، خط رسیدن به تمدن بزرگ اسلامی، مراحل دستیابی به تمدن اسلامی و خطوط اصلی جهان‌بینی اسلامی، اجتناب از تقلید در راه تمدن اسلامی ایرانی، احیای تمدن تاریخی ایران، ناکامی‌های تجربه غربی اداره بشر، آسیب های انقطاع تمدن غرب از معنویت، ضرورت ایجاد تمدنی متکی به معنویت و تمدن‌سازی نوین اسلامی، پیشرفت در سبک زندگی است.

علاقه‌مندان جهت مشاهده نسخه الکترونیک این اثر می‌توانند به نشانی اینترنتی https://www.iran.rs/civilization/ مراجعه کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *