دسته‌بندی نشدهاعلام نامزدهای نهایی جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی - مجله نشانه های تاریخی ایران

فوریه 12, 2021by admin0

به گزارش نشانه های تاریخی ایران به نقل از دبیرخانه شبکه ترویج کتابخوانی، هیئت داوران هفتمین جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی فهرست افراد یافته به مرحله نهایی این دوره را اعلام کرد.

محسن حاجی زین العابدینی (دبیر جشنواره)، فرمهر منجزی، فرح حق نژاد، فریبا اقدامی، کیمیا امینی، اسماعیل یزدان پور و مریم انصاری داوران این دوره از جشنواره بودند.

فهرست افراد راه یافته به مرحله نهایی در سایت اطلاع‎ رسانی شبکه ترویج کتابخوانی به آدرس نشانه های تاریخی ایران  قابل مشاهده است.

جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی هر ساله با همکاری و همراهی گروه ها و نهادها و تشکل های غیر دولتی تحت عنوان شبکه مروجان کتابخوانی کشور و با محوریت دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود. در برگزاری این جشنواره سازمان ها و نهاد های دولتی و غیر دولتی مختلفی این شبکه را یاری و همراهی می کنند.

هفتمین دوره این جشنواره با اعلام فراخوان آن در شهریور ماه امسال شروع به کار کرد. پس از ارسال آثار افراد و گروه های متقاضی شرکت در این جشنواره ۹۲۶ اثر و پرونده به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد  و طی دو مرحله داوری ۷۱ نامزد راه یافته به مرحله نهایی در بخش های مختلف مشخص شدند.

اختتامیه این جشنواره در اسفندماه ۱۳۹۹ به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *