دسته‌بندی نشدهآموزش طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ - مجله نشانه های تاریخی ایران

جولای 11, 2021by admin0

در مقاله قبلی با اصول کارت ویزیت و اصول طراحی کارت ویزیت آشنا شدید. اکنون که به این موضوع پرداختیم که کارت ویزیت شخصی را به چه صورت قرار دهیم ، بهتر است طراحی کارت ویزیت را شروع کنیم. کمک گرفتن از یک الگو می تواند روشی سریع و سرگرم کننده برای کشف ایده های طراحی کارت ویزیت شخصی باشد. این می تواند یک روش خوب برای بررسی آنچه در کارت های ویزیت شخصی خود قرار می دهید ، باشد. در این مقاله ، ما از مجموعه مقالات آموزش طراحی کارت ویزیت ، آموزش کارت ویزیت فتوشاپ را برای شما آماده کرده ایم.

در این دوره جامع آموزش طراحی کارت ویزیت ، الگوی کارت ویزیت شخصی که برای این نمایش استفاده خواهیم کرد آورده شده است:
اجازه دهید ما شروع:
در ابتدای ساخت کارت ویزیت با فتوشاپ ، به هر دو طرف الگوی کارت ویزیت شخصی خود مراجعه کنید. الگوی کارت ویزیت شخصی خود را با رفتن به File> Open باز کنید. سپس پرونده را از رایانه خود انتخاب کنید. این کار را باید برای هر دو طرف کارت ویزیت خود انجام دهید. سپس کلیک کرده و بکشید تا اسناد طراحی باز شود. اندازه آنها را تغییر دهید و آنها را به روشی که می خواهید تنظیم کنید. این می تواند هنگام انجام تنظیمات طرح مفید باشد. دیدن همزمان هر دو طرف می تواند به شما در تصمیم گیری در زمینه طراحی کمک کند. رفتن به صفحه لایه ها لایه ها اغلب هسته اصلی فتوشاپ هستند. با رفتن به Window> Layers آن را باز کنید. در بیشتر الگوهای کارت ویزیت ، محتوا را به صورت لایه ای جداگانه مشاهده خواهید کرد ، همانطور که در اینجا مشاهده می کنیم.

در ساخت کارت ویزیت با فتوشاپ این مهم است زیرا ما می توانیم یک لایه را در اینجا انتخاب کنیم و سپس از ابزار فوق در نوار ابزار خود برای جابجایی مجدد محتوا استفاده کنیم. همه چیز به انتخاب لایه بستگی دارد. به عنوان مثال ، انتخاب یک لایه متن و سپس استفاده از یک ابزار انتقال به من اجازه می دهد تا این متن را مجددا تغییر مکان دهم. با انتخاب ابزار انتقال محتوا ، فقط کلیک کنید و بکشید.

با استفاده از ابزار Text به راحتی متن را ویرایش کنید
در ساخت کارت ویزیت با فتوشاپ ، ما می خواهیم متن را در قالب کارت شخصی خود ویرایش کنیم. ابزار Text را در پنل Tools خود انتخاب کنید. سپس بر روی نوعی که می خواهید ویرایش کنید کلیک کنید. همانطور که در اکثر برنامه های پردازش کلمه انجام می دهید ویرایش و نوشتن کنید. این یک روش خوب برای ویرایش سریع و آسان است.

ابزار نوع فتوشاپ
از ابزار Text برای ویرایش متن در قالب کارت ویزیت شخصی خود استفاده کنید.
4. قلم را با پنل کاراکتر تغییر دهید.
در آموزش ساخت کارت ویزیت با فتوشاپ ، تصور کنید که می خواهید مانند انتخاب فونت جدید ، تغییر بزرگی ایجاد کنید. در این حالت ، بیایید به پنل Character برویم. به Window> Character بروید تا باز شود. سپس لایه متنی را که حاوی متنی است که می خواهید شخصی سازی کنید ، انتخاب کنید. مهم است که ابتدا متنی را که می خواهید تغییر دهید انتخاب کنید. سپس می توانیم قلم جدیدی را در پنل Character انتخاب کنیم. در اینجا می توانید اندازه قلم و سایر توابع را نیز تنظیم کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *